понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 59
home Вести

ВИДЕО: „На 15-ти јули да ставиме крај на лагите на Зоран Заев, никогаш повеќе лаги и измами“

ВИДЕО: „На 15-ти јули да ставиме крај на лагите на Зоран Заев, никогаш повеќе лаги и измами“

На 15-ти јули, да ставиме крај на лагите на Зоран Заев, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, кој објави и видео на својот Фејсбук профил.

„Никогаш повеќе НЕПРАВДИ!
Никогаш повеќе ЛАГИ и ИЗМАМИ!
Никогаш повеќе КРИМИНАЛ!
Никогаш повеќе ЗОРАН ЗАЕВ!

Народе, разбуди се! Македонијо, исправи се!
На 15-ти јули, одбери обнова“!

Коронавирус