понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Вести

ВИДЕО: Мицкоски со честитка по повод 30-иот роденден на УМС

ВИДЕО: Мицкоски со честитка по повод 30-иот роденден на УМС

30 години УМС, 30 години стремеж, знаење, желба и непрекор за подобра Македонија.

Среќен роденден УМС. Ви посакувам уште многу мигови со дружење, напредок и победи поминати заедно.

Еднаш УМС, секогаш УМС, пишува во својата честитка претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Најнови вести

Коронавирус