недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 25
home Вести

ВИДЕО: Мицкоски ги искористи неисчистените скопски улици за забава со децата

ВИДЕО: Мицкоски ги искористи неисчистените скопски улици за забава со децата

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку видео објавено на својот Фејсбук профил сподели со фановите како го поминува ова неделно попладне со семејството.

-Преубаво неделно претпладне и малку време со најмилите. Важно дворот и тремот се расчистени, а на среќата и немаше крај, снежни улици, санка, наредбата стигна “татооооо посилно посилнооооо, стои во неговиот пост на Фејсбук.

ЕУРО 2020

Македонија