среда, 28. септември 2022. Вести денес: 90
home Вести

ВИДЕО: Лидер во 19 часот во живо со Александар Николоски ќе ја коментира одлуката на ЕУ!

ВИДЕО: Лидер во 19 часот во живо со Александар Николоски ќе ја коментира одлуката на ЕУ!

По завршувањето на состанокот на министрите во ЕУ на кој ќе се одлучува дали Македонија ќе добие датум за преговори, во живо, од студиото на „Економски Лидер“ ќе ја коментираме одлуката.

Стримот од интервјуто, во живо од студиото на „Лидер“, ќе можете да го проследите околу 19 часот на нашата страница lider.com.mk.

Коронавирус