петок, 3. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВИДЕО: Кратка и прецизна дефиниција за состојбите во правосудството (дадена од член на СДСМ)

ВИДЕО: Кратка и прецизна дефиниција за состојбите во правосудството (дадена од член на СДСМ)

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски на својот Фејсбук профил сподели видео поврзано со вчерашниот „Марш за правда“ организиран од СДСМ.

– Кратка и прецизна дефиниција за состојбите во правосудството (дадена од член на СДСМ)!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Инаку на видеото граѓанинот вели дека во државава „се си и*ало мајката“.

Коронавирус