недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 65
home Вести

ВИДЕО: „Конзистентна“ Саботажа

ВИДЕО: „Конзистентна“ Саботажа

Оваа „Конзистентна“ Саботажа, е емитувана на 02 февруари 2018 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“.

Автор на истата е новинарот Среќко Поповски.

Најнови вести

Коронавирус