вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 67
home Вести

ВИДЕО: Конечно некој му објасни на Стојанче Ангелов за што служи главата

ВИДЕО: Конечно некој му објасни на Стојанче Ангелов за што служи главата

Поздрав до директорот на ЦУК, и објаснување како се користи главата и за што служи😘😘😘, напиша на својот Фејсбук профил Благојчо Брлоко Горгиев.

влаг

 

Коронавирус