сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 123
home Вести

ВИДЕО: Кичеец излезе од судот со полициска придружбa

ВИДЕО: Кичеец излезе од судот со полициска придружбa

Второобвинетиот Зоран Милевски Кичеец со полициска придружба е изнесен од Кривичниот суд и ставен во полициско комбе. Каква е одлуката на судот се уште нема информации, јавува репортерот на ТВ21.

Коронавирус