вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Инцидент на уривањето пред Мавровка, маж влезе меѓу разурнатите столбови

ВИДЕО: Инцидент на уривањето пред Мавровка, маж влезе меѓу разурнатите столбови

Средовечен маж се качи меѓу разурнатите столбови на дивоградбата пред Мавровка за време на уривањето.

Тој успеа да влезе во карабината, зема парче од урнатиот столб, кога полицијата го фати и го истурка надвор.

Целата вест прочитајте ја на А1ОН

Најнови вести

Коронавирус