недела, 12. јули 2020. Вести денес: 61
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Вести

ВИДЕО: Хаосот на плоштад и апсењето на навивачите

ВИДЕО: Хаосот на плоштад и апсењето на навивачите

На ден пред утрешниот дуел меѓу Македонија и Полска во рамките на квалификациите за пласман на ЕУРО 2020 во нашиот главен град веќе има навивачи на гостинската селекција. Според видеото се чини полицијата ќе има полни раце работа, во едно кафуле на плоштадот настана вистинска мешаница, уапсени неколку Полјаци.

Парламентарни избори 2020