четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 141
home Вести

ВИДЕО: Еве како апсеа вчера Тигрите во Арачиново и Сигилиќ

ВИДЕО: Еве како апсеа вчера Тигрите во Арачиново и Сигилиќ

олемо апење е во тек на Бит Пазар, како што јавува Досие.мк се случува претсрес во куќа, а присутни се и специјалци. Во текстот се вели дека децата се извадени од куќата. Специјалците упаднале пред еден час. Се врши претрес во куќата. Засега нема дополнителни информации од МВР за што се работи. Видео од претресот на овој линк.

 

Коронавирус