сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 3
home Вести

ВИДЕО: Еуфорично атмосфера во Неготино

ВИДЕО: Еуфорично атмосфера во Неготино

ВМРО-ДПМНЕ во моментов има митинг во Неготино заедно со нивниот претседателски кандидат Гордана Силјановска Давкова, неготинчани направија еуфоричен пречек. Погледнете дел од атмосферата.

 

Најнови вести

Коронавирус