петок, 29. јули 2022. Вести денес: 44
home Вести

Видео: Едно пишуваат друго прават, Љупчо Николовски „дивее“ по кафани

Видео: Едно пишуваат друго прават, Љупчо Николовски „дивее“ по кафани

Откако вчера им испрати на партиските функционери наредба да не одат во кафеани, Љупчо Николивски денес самиот ја прекрши сопствената одлука.

Имено на видеото поставено на youtube се гледа како Николовски кој е генерален секретар на СДСМ дивее во кафеана.

Коронавирус