вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Црни облаци над Струмица од стравичниот пожар

ВИДЕО: Црни облаци над Струмица од стравичниот пожар

Црни облаци над Струмица од пожарот која избувна попладнево. Според првичните информации најверојатно се запалила гаражата зад Основнот суд, а се уште нема детали информации дали е зафатена и дел од зградата на судот.

Најнови вести