сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: „Андреа“ корне дрва во центарот на Скопје

ВИДЕО: „Андреа“ корне дрва во центарот на Скопје

Во Скопје попладнево имаше врнежи од дожд и ветер. Освен што невремето правеше проблеми во сообраќајот на главниот град, придонесе да падне и едно дрво во центарот на Скопје, поточно кај жена паркот „Борец“ во близината на градската болница, објави ТВ 21.

Најнови вести

Коронавирус