петок, 17. септември 2021. Вести денес: 124
home Вести

ВИДЕО: Анализа на Васко Ефтов за референдумот

ВИДЕО: Анализа на Васко Ефтов за референдумот

Долгогодишниот новинар и сегашен директор на телевизија Алфа синоќа излезе со анализа за текот на референдумската кампања како и за резултатот на самиот референдум.

Коронавирус