понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 158
home Вести

ВИДЕО: Ало МВР се слушаме???

ВИДЕО: Ало МВР се слушаме???

На Ѕидот на сообраќајниот срам е споделено видео на кое убаво се гледа како таксист корне столпче за да може да паркира на тротоар. Нели, столпче поставено на тротоарот токму за да не можат стока-возачите да паркираат на тротоарите.

Снимката е направена кај Веро Џамбо, спроти комплекост банки.

Најнови вести

Коронавирус