понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 78
home Вести

ВИДЕО: Александар Николовски пластично објасни како се трошат народните пари

ВИДЕО: Александар Николовски пластично објасни како се трошат народните пари

Кратко видео во кое објаснувам како се трошат народните пари.

Коронавирус