недела, 5. јули 2020. Вести денес: 14
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ВИДЕО: 300 луѓе во Струмица, Заев доживеа дебакл- граѓаните кажаа НЕ на капитулантските политики на власта

ВИДЕО: 300 луѓе во Струмица, Заев доживеа дебакл- граѓаните кажаа НЕ на капитулантските политики на власта

Едвај 300 луѓе во Струмица на, како што ја нарекоа од Владата- „Големата граѓанска прослава: Македонија во НАТО и ЕУ“.

Зоран Заев доживеа дебакл во родниот крај, а граѓаните кажаа НЕ на капитулантските политики на власта.

Парламентарни избори 2020