сабота, 8. мај 2021. Вести денес: 104
home Вести

ВИДЕО: 100.000 грла ја пеат македонската химна

ВИДЕО: 100.000 грла ја пеат македонската химна

Вардар е нашата партија! Сите сплотени, над 100.000 грла ја пеат химната на МАКЕДОНИЈА! Ежење!

Најнови вести

Коронавирус