вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Велјановски: ДООЕЛ Катица, непотизам и партиски вработувања во СЈО

Велјановски: ДООЕЛ Катица, непотизам и партиски вработувања во СЈО

Александар Велјановски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, на својот Фејсбук профил обвинува за непотизам и партиски вработувања

Коронавирус