петок, 10. јули 2020. Вести денес: 173
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Вести

Велат не нема, но еве сме по цел свет- Македонци од Америка во маици со лик на Делчев

Велат не нема, но еве сме по цел свет- Македонци од Америка во маици со лик на Делчев

Македонски иселеници во Соединетите Американски Држави носејќи маици со ликот на македонскиот револуционер Гоце Делчев порачаа: Велат не нема, но еве сме по цел свет.

Парламентарни избори 2020