среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 150
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

Вечерва во 20:00 часот, Александар Николоски ќе гостува во емисијата „Јади Бурек“ на ТВ Сонце

Вечерва во 20:00 часот, Александар Николоски ќе гостува во емисијата „Јади Бурек“ на ТВ Сонце

„Вечерва од 20:00 часот на ТВ Сонце, следете го моето гостување во емисијата „Јади бурек“ каде што заедно со водителот Јанко Илковски ќе разговараме за сите актуелни случувања и политичката ситуација во Македонија.“

Фејсбук статус на Александар Николоски

Коронавирус