четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 154
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

Во живо

Мицкоски и Мисајловски ја промовираат програмата во скопски Чаир

home Вести

Вечерва ТВ дуел Николоски-Шекеринска

Вечерва ТВ дуел Николоски-Шекеринска

Вечерва од 19:15 часот во Топ Тема на телевизија Телма гледајте го мојот предизборен ТВ дуел со Радмила Шекеринска. Следете!, напиша на својот Фејсбук профил потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски.

Парламентарни избори 2020