вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Вечерва на Алсат во 22:00 часот интервју на Христијан Мицкоски

Вечерва на Алсат во 22:00 часот интервју на Христијан Мицкоски

Вечерва со почеток од 22:00 часот на Алсат телевизија проследете го интервјуто на Христијан Мицкоски, лидерот на партијата ВМРО-ДПМНЕ со Назим Рашиди.

 

Најнови вести

Локални избори 2021