четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 107
home Вести

Вечерва ќе се направи уште една трансплатација на срце во Македонија

Вечерва ќе се направи уште една трансплатација на срце во Македонија

Започнуваме подготовки за четврта трансплатација на срце ❤️ Тимот спремен и мотивиран како и секогаш.

ЕУРО 2020

Македонија