вторник, 22. октомври 2019. Вести денес: 0
home Вести

Васко Ефтов до Заев и СДСМ: Успеавте и име да продадете, ви останаа само гробовите на нашите предци да ги продадете

Васко Ефтов до Заев и СДСМ: Успеавте и име да продадете, ви останаа само гробовите на нашите предци да ги продадете

(ФБ статус на Васко Ефтов)

-Успеавте и име да продатете! Сега ви останаа само гробовите на нашите предци да ги продадете!