сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 61
home Вести

Вака изгледаат слободните плажи на Георгиески – кој сака си наплаќа лежалка 300 денари (ФОТО)

Вака изгледаат слободните плажи на Георгиески – кој сака си наплаќа лежалка 300 денари (ФОТО)

Вака изгледаат слободните плажи на Константин Георгиески. Кој сака си наплаќа лежалка 300 денари, пишува во Фејсбук статусот на ОХРИД24.

Коронавирус