вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 47
home Вести

Уште еден “фраер“ се фали на Тик Ток: Со БМВ вози низ плоштад во Радовиш (ВИДЕО)

Уште еден “фраер“ се фали на Тик Ток: Со БМВ вози низ плоштад во Радовиш (ВИДЕО)

Пред една недела жител на Арачиново со Бентли возеше низ плоштадот, ден два подоцна скопјанец со Опел Астра се возеше низ Камен Мост, а најновата ваква снимка доаѓа од Радовиш.

Доволно е дрско тоа што го прават, па дополнително „возачите“ снимките ги постираат на Тик Ток со цел – да бидат видени.

Коронавирус