вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 11
home Вести

Урнебесна фотомонтажа на Бујар Османи: Сакал да биде “на само“ со Папата, па доби три уши (ФОТО)

Урнебесна фотомонтажа на Бујар Османи: Сакал да биде “на само“ со Папата, па доби три уши (ФОТО)

Вицепремиерот Бујар Османи објави фотографија од моментот кога се ракува со Папата.

За време на посетата околу нив имаше многу луѓе, а Османи сакал да биде со Папата на само, па побарал помош од Фотошоп.

Но, толку е неуспешна монтажата која ја направил, што на фотографијата Бујар Османи има три уши.

 

Откако Владата направи катастрофална грешка кога промовирајќи туризам во Македонија користеше слика од Германија, твитерџиите направија компилација од овие скандали.

Локални избори 2021