сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 70
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Ураганско невреме во Преспа: Ништо не е поубаво, но и пострашно од природата во исто време! (ВИДЕО)

Ураганско невреме во Преспа: Ништо не е поубаво, но и пострашно од природата во исто време! (ВИДЕО)

Режисерот Јани Бојаџи пред околу 3 часа сподели видео од силно невреме во Преспа.

-Ништо не е поубаво, но и пострашно од природата во исто време! Боже, колку многу “природа”!, напиша Бојаџи на Фејсбук.