вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 95
Во живо

Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Вести

УМС на ВМРО-ДПМНЕ спроведе акции низ цела Македонија: „За чиста иднина“

УМС на ВМРО-ДПМНЕ спроведе акции низ цела Македонија: „За чиста иднина“

Младите од ВМРО-ДПМНЕ, низ повеќе градови во Македонија спроведоа еколошки акции.

Акциите беа сработени под мотото „За чиста иднина“.

 

Најнови вести

Локални избори 2021