недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Укината забраната за камиони на патниот правец Дебар- Струга

Укината забраната за камиони на патниот правец Дебар- Струга

Забраната за сообраќај за тешки товарни возила на патниот правец Дебар – Струга е укината во 16:15 часот, информираат од ЈП Македонија пат.

Коронавирус