понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Укината забраната на патот Маврово-Дебар

Укината забраната на патот Маврово-Дебар

Укината е забраната за товарни моторни возила на патниот правец крак Маврово-Дебар, соопшти АМСМ.

Забраната за камиони на овој патен правец беше воведена изутрината од 08:00 часот.

Коронавирус