вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 5
home Вести

УБАВА ВЕСТ: Ана е добра, пронајдена исчезнатата скопјанка

УБАВА ВЕСТ: Ана е добра, пронајдена исчезнатата скопјанка

Скопјанката Веселинка Димова денес молеше за помош на социјалните мрежи, објавувајќи дека нејзината ќерка Ана искезнала.

Сега таа објави убава вест – девојката е пронајдена.

„Ја најдовме Ана, ви благодарам за помошта на сите. Се е во ред“ – напиша мајката.

Коронавирус