вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 77
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Вести

Уапсена е мајката на претепаното 14 месечно бебе

Уапсена е мајката на претепаното 14 месечно бебе

Мајката на претепаното 14 месечно бебе попладево е уапсена, неофицијално дознава Алфа ТВ, од свои извори во истрагата.

Според информациите доцна попладнево жената од Шелтер центарот повторно била однесена во полициска станица на разговор и таму е задржана.

Коронавирус