понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 146
home Вести

Трипуновски објави кантарна белешка, грозјето се откупува за 2 денари

Трипуновски објави кантарна белешка, грозјето се откупува за 2 денари

Цветан Трипуновски објави кантарна белешка на која се гледа дека грозјето се откупува за 2 денари.

„Неспособниот СДСМ на дело

Каде е сега оној најспособниот министер и неговиот наследник и нивните скапо платени советници

Додека јас предупредував уште во месец март тогаш ме обвинувавте и игнориравте е сега ајде јунаци излезете од удобните кабинети барем еднаш покажете чувство на одговорност и помогнете“, напиша тој.

Неспособниот СДСМ на дело‼️Каде е сега оној најспособниот министер и неговиот наследник и нивните скапо платени…

Gepostet von Цветан Трипуновски am Freitag, 25. September 2020

 

Коронавирус