понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 164
home Вести

Трипуновски: Новаци се за обнова на Македонија и крај на катастрофалните земјоделски политики на СДСМ!

Трипуновски: Новаци се за обнова на Македонија и крај на катастрофалните земјоделски политики на СДСМ!

Новаци се за обнова на Македонија и крај на катастрофалните земјоделски политики на СДСМ! Напиша на Фејсбук, дополнителниот заменик министер во МЗШВ, Цветан Трипуновски.

Коронавирус