петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Вести

Трипуновски го фати началникот на МЗШВ во Берово со нозе во вис за време на работа

Трипуновски го фати началникот на МЗШВ во Берово со нозе во вис за време на работа

Вонредната посета и контрола на Подрачната единица на МЗШВ во Берово. Објави на Фејсбук, дополнителниот заменик министер во МЗШВ, Цветан Трипуновски.

 

Коронавирус