понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 145
home Вести

Трајановски: Во време на пандемија и рецесија – еве на што се трошат 325.000 евра (ФОТО)

Трајановски: Во време на пандемија и рецесија – еве на што се трошат 325.000 евра (ФОТО)

Во време на пандемија и рецесија еве на што се трошат 325.000 евра, коментира екс-градоначалникот на Скопје, Коце Трајановски.

Најнови вести

Коронавирус