среда, 28. јули 2021. Вести денес: 154
home Вести

Трајановски и Дурловски од Битола: Сите сложни и сплотени како едно,ќе ја започнеме обновата на Македонија!

Трајановски и Дурловски од Битола: Сите сложни и сплотени како едно,ќе ја започнеме обновата на Македонија!

Денес во Битола заедно со носителот на ИЕ5 Игор Дурловски остваривме средба со поранешните градоначалници на ВМРО-ДПМНЕ од градовите во ИЕ5,сите заедно рамо до рамо ќе дадеме безрезервна поддршка за носителот на листата и кандидадите за пратеници.
Сите сложни и сплотени како едно,ќе ја започнеме обновата на Македонија!

#ИсправиСеМакедонијо

#ОбноваНаМакедонија

Коронавирус