понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 266
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Трајановски: Ѓорчевци знаат да препознаат што значи работа и реализирање на проекти

Трајановски: Ѓорчевци знаат да препознаат што значи работа и реализирање на проекти

Ѓорчевци знаат да препознаат што значи работа и реализирање на проекти,на 15 -ти Јули ќе ја дадат поддршката за ВМРО-ДПМНЕ и програмата #ОбноваНаМакедонија.

#ИсправиСеМакедонијо

Парламентарни избори 2020