недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 102
home Вести

Трајановски: Бутел бара обнова на Македонија

Трајановски: Бутел бара обнова на Македонија

Вечерва продолживме во Бутел заедно со носителот на изборна единица 2 Vlado Misajlovski и кандидатите за пратеници ,граѓаните на Бутел се на нозе,бараат #ОбноваНаМакедонија.

Локални избори 2021