среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 152
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

Топли се парите на Вице, за Ерол Ризаов во независен да биде зависен?

Топли се парите на Вице, за Ерол Ризаов во независен да биде зависен?

Што се крие зад фронталниот напад на новинарот Ерол Ризаов кон опозицискиот лидер Христијан Мицкоски? На фејсбук страната „Скандал“ објавен е текст кој можеби го открива одговорот на ова прашање кое стана актуелно по објавената колумна на Ризаов за весникот „Независен“.

Во продолжение во целост ја пренесуваме објавата:

Коронавирус