недела, 4. декември 2022. Вести денес: 80
home Вести

Тони Михајловски: Каде исчезна Фрики од целава приказна

Тони Михајловски: Каде исчезна Фрики од целава приказна

Актерот Тони Михајловски на својот фејсбук профил постави неколку прашања.

-Дали Оливер Спасовски знае на кого му се јавил Трилече да провери дали го следат? Дали му се јавил лично на Оливер? Каде исчезна Фрики од целава приказна? Колку Кокиевци има во басната на четворооката исфрустрираност?, напиша Михајловски.

Најнови вести

Коронавирус