вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 62
home Вести

Тони Михајловски до Заев: “Штом ме питаш абре аго право ќе ти кажам”

Тони Михајловски до Заев: “Штом ме питаш абре аго право ќе ти кажам”

“Штом ме питаш абре аго право ќе ти кажам. Право ќе ти кажам аго без да те излажам”. Ова му го порача актерот Тони Михајловски на премиерот Зоран Заев кој рече дека не е вмешан во Рекет и најави тужби.