понеделник, 9. декември 2019. Вести денес: 41
home Вести

Тони Михајловски до Костадинов: Чуму ти е главата? За шишање?

Тони Михајловски до Костадинов: Чуму ти е главата? За шишање?

Актерот Тони Михајловски на својот Фејсбук профил ја потсети јавноста на една од најскандалозните изјави дадени од функционер на СДСМ, поточно изјавата на портпаролото и пратеник на СДСМ, Костадин Костадинов ,, Кога немаш пари, не ти треба идентитет”. Тој едноставно го запраша портпапролот на СДСМ:

-Кога немаш мозок, чуму ти е главата? За шишање?