петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 0
home Вести

Тито Беличанец, пуленот на СДСМ, ги обвини заболените доктори дека се виновни што се заразиле

Тито Беличанец, пуленот на СДСМ, ги обвини заболените доктори дека се виновни што се заразиле

Тито Беличанец, пуленот на СДСМ, јавно ја коментира емисијата „Само интервју“, каде гостува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Во својот коментар тој ги обвини заболените доктори дека се виновни што се заразиле.