среда, 23. септември 2020. Вести денес: 173
home Вести

Тимчо Муцунски гоатин во вестите на Канал 5 (ВИДЕО)

Тимчо Муцунски гоатин во вестите на Канал 5 (ВИДЕО)

За актуелната политичка ситуација, претстојните избори на 12 април, очекувањата на опозицијата, гостин во Вестите на Канал 5 беше меѓународниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Тимчо Муцунски.

Во продолжение проследете ја неговата изјава:

Коронавирус