вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 45
home Вести

Тепачка во Топанско

Тепачка во Топанско

На 24.12.2020 во Полициска станица Бит Пазар, У.Ш. (22) од село Студеничани, скопско пријавил дека околу 17.40 часот во угостителски објект на улица “Ѓорѓи Поп Христов” во Скопје бил физички нападнат од страна на И.Џ..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус